Ostukorv 0

KKK Korduma kippuvad küsimused

 1. Kauba saatmine. Tellitud kauba saadame Omniva või Smartpost Itella pakiautomaatidesse üle Eesti. Kui soovite kaupa kätte saada Cargobussi terminali, palun võtke meiega ühendust. Kaup väljastatakse meie laost 2-3 tööpäeva jooksul transpordiettevõttesse. Sõltuvalt transpordiettevõtte töömahust võib pakk jõuda sihtkohta 1-4 tööpäeva jooksul. NB! Kiiremaks kauba tarneks, võtke meiega ühendust.
 2. Defektne kaup
  Defektne või saatmise käigus rikutud kauba, ostab Müüja tagasi tema väärtuses, mis sisaldab kauba müügihinda ja saatmiskulu. Rikutud või defektsest kaubast teada saamisel peab Ostja teavitama Müüjat koheselt e-posti või telefoni teel. Ostjale e-poe poolt makstava kompensatsiooni suurus ei saa ületada kauba eest makstud summat. Müüja ei vastuta ostu-müügitehingu osalise vői täieliku mittetäitmise eest, kui selle on pőhjustanud vääramatu jőud.
 3. Ostust taganemine
  Ostja vőib e-poe keskkonnas sőlmitud ostutehingust taganeda 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest Ostjale. Tagastatav toode peab tagastamisel olema täpselt samas olukorras ja komplektsuses (s.h. toote müügipakend) kui see oli Ostjale üleandmise hetkel. Kui tagastatav kaup või müügipakend on rikutud, tuleb Ostjal kompenseerida kauba väärtuse vähenemine. Tagastatav pakk tuleb adresseerida järgnevalt: Funtrade OÜ, Aardla 25, Tartu, 50110
 4. Toodete tagastamine
  Toodete tagastamisel maksab Müüja tellimuse eest tasutud summa Ostja pangaarvele 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastamisele ei kuulu saatmisele ja tagastamisele kulunud postikulud.  Tellimuse summat ei tagastata, kui tellimus on Müüja poolt õigeaegselt postitatud, kuid transpordifirma tööst tulenevalt ei jõudnud tellijani õigeks ajaks. NB! Kui soovite tellimust saada kätte kindlaks kuupäevaks, palun võtke meiega enne tellimuse vormistamist ühendust!
 5. Pallide täitmine heeliumiga
  Fooliumpallid: Numbrikujulised fooliumpallid kõrgusega alla 60 cm heeliumiga täidetult ei lenda. Minimaalne soovitatud kõrgus 80 cm (meie pallide kõrgus 100 cm). Figuurpallid – sõltuvalt kuju suursest võivad väikesemad pallid heeliumiga täidetult mitte hõljuda. Alates 50 cm reeglina lendavad, kuid sõltub ka palli kujust. Täpsema info jaoks võtke meiega ühendust. Tavaliselt püsivad fooliumpallid “lae all” 3-4 päeva. NB! Vältige odavaid “hiina fooliumpalle”. Need on kvaliteedilt kehvad ja võivad olla täis mikropragusid. Latekspallid (kummiõhupallid): Reeglina on palli suurus 30 cm ja püsib “lendavana” ca 10 tundi. Näiteks 22 cm pall püsib “lendavana” ca 2-3 tundi. Suuremad pallid kauem ja väiksemad pallid vähem. NB! Vältige odavaid “hiina kummipalle”, sest nende kvaliteet on ülimalt kehv ja heeliumit nii öelda kinni nad ei pea. Meie pallid on sertifikaatidega ja toodetud Euroopas. Hi-Float geeli kasutamine: Hi-Float geeli kasutatakse latekspallide puhul, mille läbimõõt algab 11 tollist ehk 27,5 cm. Väiksemate pallide puhul on heeliumikogus pallis nii väike, et pall+geel ei tõuse lendu. NB! Hi-Floati kasutamine ei taga mitte kunagi 100% heeliumi püsimist, alati on olemas X-faktor, et järgmisel päeval mingil põhjusel on mingi arv kogus “põrandale kukkunud” ehk tühjaks läinud. Hi-Float geeliga pallid püsivad “lae all” 3-7 päeva.