Ostukorv 0

KKK Korduma kippuvad küsimused

Kaup komplekteeritakse ning postitatakse 2 tööpäeva jooksul arvates kaupade eest tasutud summa laekumisest Müüja arveldusarvele.

SmartPOSTI pakiautomaadi teenus

SmartPosti saadetised jõuavad ostjani ühe kuni kolme tööpäeva (tööpäevad on esmaspäev-reede) jooksul peale ostu vormistamist.

Ostjale saadetakse teated paki saabumisest tekstsõnumiga mobiiltelefoninumbrile järgmiselt:

– 1. SMS teade – koheselt peale paki sisestamist pakiautomaati, mia sisaldab ukse koodi, millega saab avada pakiautomaadi kapi, milles saadetis asub.

Pakke hoiustatakse pakiautomaadis seitse ööpäeva alates paki sisestamisest.

Tulen ise järgi

Kaubale võib ka ise järgi tulla. Sellisel juhul saatmiskulu kauba hinnale ei lisandu. Kui kaup on komplekteeritud saadame Ostjale e-kirja, milles lepime kokku pakile järgi tulemise aja.

Internetileheküljel party24.ee olevate kaupade hinnad on eurodes ning sisaldavad käibemaksu (20%).

Tellitud kaupade hinnale lisandub postikulu, mille hind oleneb ostja poolt valitavast kauba kättetoimetamise viisist.

Kauba eest on võimalik tasuda koheselt peale tellimuse saatmist Swedbanki pangalingi kaudu – klikkides Swedbanki nupul, sisenedes internetipanka ja tasudes maksekorralduse.

Peale makse sooritamist tuleb kindlasti vajutada nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”

Kauba eest saab tasuda ka arve alusel pangaülekandega. Müüja väljastab arve rekvisiidid Ostja e-posti aadressile peale Ostja poolset tellimuse kinnitamist. Arve maksetähtaeg on 3 päeva.

Kui tellimusest on möödunud 3 tööpäeva, kuid makset ei ole laekunud Müüja arveldusarvele, tühistatakse nimetatud tellimuses olevate kaupade broneering.

Defektne või saatmise käigus rikutud kauba, ostab Müüja tagasi tema väärtuses, mis sisaldab kauba müügihinda ja saatmiskulu. Rikutud või defektsest kaubast teada saamisel peab Ostja teavitama Müüjat koheselt e-posti või telefoni teel. Ostjale e-poe poolt makstava kompensatsiooni suurus ei saa ületada kauba eest makstud summat.

Müüja ei vastuta ostu-müügitehingu osalise vői täieliku mittetäitmise eest, kui selle on pőhjustanud vääramatu jőud.

Ostja vőib e-poe keskkonnas sőlmitud ostutehingust taganeda 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest Ostjale. Tagastatav toode peab tagastamisel olema täpselt samas olukorras ja komplektsuses (s.h. toote müügipakend) kui see oli Ostjale üleandmise hetkel. Kui tagastatav kaup või müügipakend on rikutud, tuleb Ostjal kompenseerida kauba väärtuse vähenemine.

Tagastatav pakk tuleb adresseerida järgnevalt: Fun Trade OÜ, Aardla 25, Tartu, 50110

Toodete tagastamisel maksab Müüja tellimuse eest tasutud maksed Ostja pangaarvele 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagasisaatmise postitasu kauba tagastamise korral ei tagastata. Tagastuslehe saamiseks peab Ostja teatama kauba tagastamisest Müüja e-posti aadressile. Müüja väljastab Ostjale tagastuslehe e-posti teel.

Probleemide korral palun pöörduda meie poole meili või telefoni teel.